KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12892352
nr 1289 2352
Oidentifierad konstnär. "Högbergsgatan". Signerad Sjögren 1942. Olja på pannå, 43x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:40:58
14/11 08:59:17
250 kr
14/11 16:24:10